K dispozícii je 7092 podnikov.
Upozornite na chybu

Kontakt

Adresa:

Novoveská cesta 21
054 01 Levoča

Telefón:

0901 702 821

Hodnotenie podniku

Celkové hodnotenie:
4.3 / vynikajúce
Jedlo:  Obsluha:  Atmosféra:  Ceny: 
Počet hlasovaní: 6
lajamata

Hodnotenia: 1

Lokality: 1

Hodnotenie pomohlo: 0

Clovek vyhladovany zo Slovenskeho Raja nemoze urobit nic lepsie, ako sa tu zastavit. Na trase medzi Dedinkami a Spiskym Hrhovom sme uz dlho hladali nieco podobne.
Anonymný hodnotiteľ
Pokračovanie z predošlej recenzie... V rámci možností je to podľa mňa super ubytko. A za tu cenu? Zažil som rôzne ubytovania a v tejto cenovej kategórií si myslím, že je to všetko na parádu, či pre jedinca, dvoch alebo malú rodinku. Ľudia sú výberový a keď niekto chce niečo viac "DeLuxe", tak nech si nájde Hotel ***** Ale ako som písal, 100 ľudí 100 chuti... Prišiel som zo zahraničia a potreboval som na par dni prespať a toto ubytovanie mi odporučila známa... Všetko je komunikácii...
Anonymný hodnotiteľ
Odporúčam. Pokojné ubytovanie, personál milí a ochotný. Vyššia recenzia, že čašník fajčí medzi stolmi a rozdáva jedlo alebo pivo, tak to som počas pobytu osobne nezažil a pravdepodobne sa to napravilo a už tomu tak nieje. Kocúrik tam chodí áno ale je to nevinne prítulné zvieratko ktoré len chce pozornosť a neuvedomuje si, že zákazník si to nepraje. Stačí odohnať a problém je vyriešený. Ak je polievka alebo druhé jedlo v niečom nie v poriadku, tak treba len povedať (100 ľudí, 100 chutí)

Poloha

Detaily

Dátum poslednej aktualizácie: 12.10.2017 Upozornite na chybu

Najlepšie hodnotené

  • Zapoj sa do súťaží
  • Ovplyvni celkové hodnotenie reštaurácií
  • Buď informovaný!

Tvoje hodnotenie bolo úspešne pridané

Na vykonanie tejto akcie je potrebné sa prihlásiť.

SkryťZatvoriť reklamu