Regióny Slovenska
Turistická mapa Slovenska Podunajsko Bratislava Záhorie Trnavsko Ponitrie Tekov Stredné Považie Dolné Pohronie Pohronie Hont Podpoľanie Gemer a Novohrad Horehronie Turiec Horné Považie Kysuce Orava Liptov Spiš Košice Šariš Horný Zemplí­n Dolný Zemplí­n
Pre výber lokality v ktorej sa nachádzate jednoducho kliknite na mesto v regióne na mape
K dispozícii je 5208 podnikov.

Akcie Matejovce

Pridať reštauráciu

Catering - KASKADA

KASKADA Hotel & Catering , Poprad, Matejovce (mapa)
Platnosť Od 01.02.2017 do 28.02.2019

Catering Kaskáda má bohaté skúsenosti s prípravou akcií. Naším cieľom je priniesť na tanier každého zákazníka skutočný gastronomický zážitok. Jedálny a nápojový lístok konzultujeme a zostavujeme jednotlivo podľa druhu udalosti. Tím cateringu Kaskáda sa o všetko postará.

Komfortné ubytovanie

KASKADA Hotel & Catering , Poprad, Matejovce (mapa)
Platnosť Od 27.01.2017 do 25.01.2020

Hotel Kaskáda ponúka hosťom komfortné ubytovanie v piatich luxusne zariadených klimatizovaných hotelových izbách a v dvoch apartmánoch s celkovou kapacitou 39 osôb. K dispozícii je jedna 3-lôžková, tri 4-lôžkové izby a jedna 4-lôžková s rozkladacou pohovkou, ktoré sú umiestnené na poschodí kompletne zrekonštruovanej časti budovy. Každá izba ma vlastnú priestrannú kúpeľňu so sprchovacím kútom a toaletou, LCD televízor so satelitným príjmom, rýchlovarnú kanvicu, chladničku, bezplatné Wifi pripojenie. Všetky izby sú nefajčiarske. V apartmáne so samostatným vchodom sa môžete zrelaxovať aj v infrasaune, ktorá je jeho súčasťou. V našom novovytvorenom klimatizovanom apartmáne si môžete oddýchnuť v luxusných priestoroch o rozlohe 90 m2. Pre zákazníkov máme vyhradené dve parkoviská. Jedno pred budovou, druhé v tesnej blízkosti budovy s kapacitou 40 miest na parkovanie, vhodné aj pre autobusy.

Najlepšie hodnotené

Najlepšie reštaurácie
  • Zapoj sa do súťaží
  • Ovplyvni celkové hodnotenie reštaurácií
  • Buď informovaný!

Tvoje hodnotenie bolo úspešne pridané

Na vykonanie tejto akcie je potrebné sa prihlásiť.

Ďalšie weby skupiny: Prihlásenie do Post.sk Új Szó Slovak Spectator
Vydavateľstvo Inzercia Osobné údaje Návštevnosť webu Predajnosť tlače Petit Academy SME v škole
© Copyright 1997-2018 Petit Press, a.s.