Regióny Slovenska
Turistická mapa Slovenska Podunajsko Bratislava Záhorie Trnavsko Ponitrie Tekov Stredné Považie Dolné Pohronie Pohronie Hont Podpoľanie Gemer a Novohrad Horehronie Turiec Horné Považie Kysuce Orava Liptov Spiš Košice Šariš Horný Zemplí­n Dolný Zemplí­n
Pre výber lokality v ktorej sa nachádzate jednoducho kliknite na mesto v regióne na mape
K dispozícii je 5405 podnikov.

Repa winery

nahor
CHARDONNAY

- AKOSTNÉ VÍNO S CHRÁNENÝM OZNAČENÍM PÔVODU, D.S.C. - BIELE, POLOSLADKÉ Pôvodná francúzska odroda pomenovaná po dedinke Chardonnay by Vás mala zaujať aj v našom prevedení. Ovocné tóny grapefruitu, ananásu či žltého melónu sa prelínajú aj s vôňou krému a biskvitu. Chuť je podmanivá s pikantnými malokarpatskými kyselinami, ktoré zjemňuje príjemný zvyšok neprekvaseného hroznového cukru.

15.00 €
RIZLING CUVÉE

- (RIZLING VLAŠSKÝ 80 %, RIZLING RÝNSKY 20%) - AKOSTNÉ VÍNO S CHRÁNENÝM OZNAČENÍM PÔVODU,D.S.C., - BIELE, SUCHÉ Naše už tradičné cuvée dvoch rizlingov Vám v aj v tomto ročníku ponúka veľmi príjemné a harmonické víno, kde „vlašák“ dáva vínu sviežosť a „ryňák“ plnosť a pikantnosť. Svieža aróma lipového kvetu, lieskových orieškov sú od začiatku vône najdominantnejšie a dopĺňa ich jemne krémový tón. Po dlhšom zrení vo fľaši víno ponúkne aj zaujímavý minerálni prejav, ktorý je tak typický pre malokarpatské vína, kde ucítite až jemne slanú dochuť. Chuť je svieža a šťavnatá s harmonickým, dlhým záverom.

15.00 €
VELTLINER GRANIT - Veltlínske zelené 100 %

- AKOSTNÉ VÍNO S CHRÁNENÝM OZNAČENÍM PÔVODU, D.S.C. - BIELE, SUCHÉ Veltlín je typickým predstaviteľom malokarpatskej oblasti. Pôdy v Malých Karpatoch vznikli zvetrávaním hornín akými sú žula, bridlica a iné. Veltlín práve z takýchto pôd má typické minerálne tóny. Dominantný minerálny prejav tohto vína sa podpísal aj pod prívlastok Granit – žula. Žltozelená farba, herbálna až korenistá vôňa, s horko mandľovou dochuťou sú charakteristické črty tohto hrdého „dubovského“ veltlínu, ktorý dlhším vyzrievaním vo fľaši bude pôsobiť minerálne zemitým vnemom. Dlhé vyzrievanie na vlastných jemných kvasničných kaloch počas 9 mesiacov zaručuje tomuto „terroirovému“ vínu dlhovekosť. Vyšší obsah kyselín zjemňuje plnosť a vysoký extrakt vďaka vynikajúcemu ročníku.

15.00 €
SVÄTOVAVRINECKÉ ROSÉ

- AKOSTNÉ VÍNO S CHRÁNENÝM OZNAČENÍM PÔVODU, D.S.C. - RUŽOVÉ, SUCHÉ Svieža ružová farba s jemne červenkastým odtieňom, opojná vôňa malín a červeného drobného ovocia sú charakteristickým prejavom nášho Vavrinca. V chuti dominuje smotanovo krémový tón s vybalansovanou kyselinou a zvyškovým cukrom. Chuť je pikantná a svieža s príjemne ovocným záverom

15.00 €
FRANKOVKA MODRÁ

- AKOSTNÉ VÍNO S CHRÁNENÝM OZNAČENÍM PÔVODU,D.S.C, - ČERVENÉ, SUCHÉ Granátová červená farba s fialovým nádychom zaujme hneď na prvý pohľad. Vôňa kôstkového ovocia – čerešní a višní je doplnená aj o vnem škorice s poriadnou dávkou korenia. Chuť je bohatá a štruktúrovaná s dlhým a ovocným záverom. Víno s dobrým potenciálom zrenia vo fľaši, kde bude po dlhšom ležaní pôsobiť jemným a zamatovým vnemom po vyzretých tanínoch.Plnené bez čírenia a filtrácie s nízkym obsahom voľnej aj celkovej síry.

15.00 €
PETIT MERLE OAKED (MERLOT

- AKOSTNÉ VÍNO S CHRÁNENÝM OZNAČENÍM PÔVODU,D.S.C., - ČERVENÉ, SUCHÉ Merlot, najpestovanejšia odroda vo Francúzsku, Vám z našej produkcie ponúkne vždy zaujímavé víno. Intenzívna ovocná vôňa drobného čierneho bobuľového ovocia, ostružín sú doplnené aj o vnem sladkého drievka a čokolády. Farba je rubínovo červená s granátovým odleskom. Chuť je pikantná, šťavnatá a korenistá s veľmi pevnými tanínmi a trieslovinou. Víno s dobrým potenciálom zrenia vo fľaši.

15.00 €

Najlepšie hodnotené

Staré Mesto

Odporúčame navštíviť

HEPPiApple restaurant
Landererova 8, Bratislava denné menu

MOREE
Žabotova 7, Bratislava denné menu

Hummusbar
Pribinová 19, Bratislava

Milenium cafe
Námestie SNP 3, Bratislava denné menu

Najlepšie reštaurácie
  • Zapoj sa do súťaží
  • Ovplyvni celkové hodnotenie reštaurácií
  • Buď informovaný!

Tvoje hodnotenie bolo úspešne pridané

Na vykonanie tejto akcie je potrebné sa prihlásiť.

Ďalšie weby skupiny: Prihlásenie do Post.sk Új Szó Slovak Spectator
Vydavateľstvo Inzercia Osobné údaje Návštevnosť webu Predajnosť tlače Petit Academy SME v škole
© Copyright 1997-2019 Petit Press, a.s.